Novinky

Spustili jsme nové webové stránky

3. únor 2017 • SONET představuje

V tomto článku vám představujeme nové firemní stránky naší společnosti a stručně se věnujeme nejdůležitějším inovativním projektům loňského roku.

S prvními únorovými dny toho roku jsme na doméně www.sonet.cz spustili nové firemní stránky. Doufáme, že zde naleznete potřebné informace a obsah, který očekáváte a bez problémů se v nové obsahové struktuře našeho nového webu zorientujete. Tento online projekt plně zapadá do „soneťácké“ online strategie a nového vizuálního stylu, který byl nastartován v loňském roce.

Velice si vážíme vaší zpětné vazby a budeme rádi za jakýkoliv námět, nápady nebo připomínky k tomuto novému webu. Podněty mužete zasílat na marketing(zavináč)sonet.cz .

Významné projekty v roce 2016

V loňském roce jsme si připomněli výročí 25 let našeho působení na českém trhu a 16 let na poli poskytování služeb a vývoje softwaru pro platební terminály. Rozběhla se celá řada nových projektů, především pak vývoj 2. generace informačního systému pro acquiring POSMan, vybudovali jsme specializované Call centrum SONET a zprovoznili novou sofistikovanou technologii HyperNET, poskytující konverzi protokolů
a dat pro nové služby určené našim partnerům a zákazníkům.

Nový vizuální styl

Na podporu a zvýraznění všech inovativních změn jsme se také v loňském roce rozhodli obměnit náš vizuální styl, který ztvárňuje klíčovou myšlenku firmy:
„Věříme, že ty důležité věci jsou na první pohled velmi často neviditelné. Proto objevujeme a vytváříme svět, který je inspirován [ne]dokonalostí umělé inteligence. Tento „nový“ svět přibližujeme vám, nechť nám pomáhá v cestě vpřed.“
Základem nového vizuálu se stalo zcela přepravované logo se sloganem. A proč právě takovéto logo? Šedý znak představuje počáteční písmeno názvu společnosti – S. V logu se promítá slogan „Svět za vaší kartou“. Kulatý tvar představuje zeměkouli s platební kartou uprostřed.

Zpět na všechny články