Každý rok zaměstnanci SONETu uskuteční vánoční sbírku a vyberou organizaci, kterou napřímo finanční částkou společně podpoří. Tentokrát padla volba na Hendipet Rescue, útulek pro handicapované, nemocné či týrané psy a kočky.


Jsou zde v dočasné péči i zvířata, na které jejich majitelé zapomněli, respektive je odepsali. A i když jsou ochrnuti, slepí, plaší či jim chybí nějaká končetina, v Handipet vždy dostanou šanci se z toho dostat. Dokážou zvířátkům poskytnout láskyplnou péči a ví, jak jim najít krásný nový domov, když jsou na tento krok připravena. Momentálně mají v péči přes 30 zvířátek, která se nachází v individuálních dočasných péčích. A hledají finance na rekonstrukci nových prostor, kde by mohli útulek provozovat. Tak třeba i náš příspěvek je posune k vytouženému cíli. Což zhodnotila slovy i Soňa Schneiderová, která zajišťuje provoz a příspěvky pro útulek, „V Sonetu pracují opravdoví srdcaři a já jim jménem Pet Heroes moc děkuji za dar pro hendikepovaná a nemocná zvířátka. Díky nim teď bude zase o několik zvířat v nouzi méně.“ Tímto svým zaměstnancům také děkujeme.

To ovšem není jediná naše aktivita v této oblasti. S našimi službami a produkty se snažíme snížit i zatížení na životní prostředí. Například služba DOKLAD ONLINE šetří přírodu tím, že umožňuje zákazníkům si svůj daňový doklad vyzvednout online na webovém portálu. Nemusí jej obchodník tisknout. Dále se podílíme na zajímavých charitativních projektech s našimi obchodními partnery, jako je například projekt McCharity či Charitativní kiosek.

Chcete s námi spolupracovat?

Vaše představy a požadavky jsou pro nás důležité. Proto se s vámi rádi setkáme na nezávazné konzultaci a pro všechny vaše projekty najdeme společně optimální řešení či vyvineme nová.Vaše inspirace + Naše know-how = Skvělá nová řešení

Máte zájem o spolupráci či návrh platebního řešení?

Sdělte nám své požadavky a my se vám obratem ozveme s nabídkou či s domluvou na nezávaznou konzultaci.