Novinky

INOVACE V OBLASTI PARKOVACÍCH SYSTÉMŮ

10. duben 2019 • SONET představuje

INOVUJEME! Necháme vaše zákazníky zaparkovat rychle a pohodlně díky nové technologii umožňující identifikaci platební kartou.

Z marketingových průzkumů velkých retailových gigantů vyplývá, že mezi jejich zákazníky při nasazování technických novinek převládá „hravost“. Jakýkoliv technický pokrok, inovace jsou vítány.

Proto SONET přichází s novou službou PARKUJ RYCHLE, která umožňuje vnést prvky hravosti i na tak „nudné“ místo jakým je parkoviště. Díky nové technologii umožňující identifikaci platební kartou tak mohou vaši zákazníci zaparkovat rychleji a pohodlněji.
A kromě spokojeného zákazníka služba provozovateli přináší i snížení nákladů na pořízení či provoz obslužných pokladen a tiskáren. Zákazník si svůj doklad může v případě potřeby vytisknout sám z pohodlí domova díky službě DOKLAD ONLINE. Takže již žádný nepořádek z parkovacích lístků a nevyužitých daňových dokladů.

CHCI VÍCE INFORMACÍ

V současné době je služba PARKUJ RYCHLE u nás zprovozněna v kulturním centru PLATO Ostrava a na Slovensku v kancelářském komplexu ONEpark v Bratislavě.

V případě zájmu naše společnost nabízí kompletní integraci nové technologie přímo s dodavatelem stávajícího parkovacího systému.

MÁM ZÁJEM

Zpět na všechny články