Již více než 30 let poskytujeme bankám a obchodníkům komplexní služby v oblasti platebních technologií. Od roku 2019 jsme se stali součástí nadnárodní skupiny Payten, která poskytuje komplexní platební řešení v mnoha zemích střední i jižní Evropy a Latinské Ameriky.

Posledních pár let se čím dál více zabýváme vytvářením různých platebních řešení pro obchodníky a provozovatele samoobslužných zařízení. Dnes již přes 197 tisíc platebních terminálů ulehčuje prodej našim uživatelům. Ti využívají, jak obslužné platební terminály či samoobslužná zařízení. Nebo si mohou vybrat z mnoha platebních technologií spojenými s bezhotovostními platbami. Všechna tato platební řešení nyní nově naleznete na jednom místě – na našem novém produktovém webu PaytenPOS.

Podívejte se a vyberte si to nejlepší řešení pro vaše podnikání.

Do you want to cooperate with us?

Your ideas and requirements are important to us. That's why we would be pleased to meet with you for a non-binding consultation and together we will find optimal solutions or develop new ones for all your projects.Your inspiration + Our know-how = Excelent new solutions

Are you interested in cooperation or a proposal for a payment solution?

Tell us your requirements and we will get back to you with an offer or a non-binding consultation.