Každý rok zaměstnanci SONETu uskuteční vánoční sbírku a vyberou organizaci, kterou napřímo finanční částkou společně podpoří. Tentokrát padla volba na Hendipet Rescue, útulek pro handicapované, nemocné či týrané psy a kočky.


Jsou zde v dočasné péči i zvířata, na které jejich majitelé zapomněli, respektive je odepsali. A i když jsou ochrnuti, slepí, plaší či jim chybí nějaká končetina, v Handipet vždy dostanou šanci se z toho dostat. Dokážou zvířátkům poskytnout láskyplnou péči a ví, jak jim najít krásný nový domov, když jsou na tento krok připravena. Momentálně mají v péči přes 30 zvířátek, která se nachází v individuálních dočasných péčích. A hledají finance na rekonstrukci nových prostor, kde by mohli útulek provozovat. Tak třeba i náš příspěvek je posune k vytouženému cíli. Což zhodnotila slovy i Soňa Schneiderová, která zajišťuje provoz a příspěvky pro útulek, „V Sonetu pracují opravdoví srdcaři a já jim jménem Pet Heroes moc děkuji za dar pro hendikepovaná a nemocná zvířátka. Díky nim teď bude zase o několik zvířat v nouzi méně.“ Tímto svým zaměstnancům také děkujeme.

To ovšem není jediná naše aktivita v této oblasti. S našimi službami a produkty se snažíme snížit i zatížení na životní prostředí. Například služba DOKLAD ONLINE šetří přírodu tím, že umožňuje zákazníkům si svůj daňový doklad vyzvednout online na webovém portálu. Nemusí jej obchodník tisknout. Dále se podílíme na zajímavých charitativních projektech s našimi obchodními partnery, jako je například projekt McCharity či Charitativní kiosek.

Do you want to cooperate with us?

Your ideas and requirements are important to us. That's why we would be pleased to meet with you for a non-binding consultation and together we will find optimal solutions or develop new ones for all your projects.Your inspiration + Our know-how = Excelent new solutions

Are you interested in cooperation or a proposal for a payment solution?

Tell us your requirements and we will get back to you with an offer or a non-binding consultation.