Novinky

Stáváme se součástí skupiny Payten

13. září 2019 •

Společnost SONET se stala součástí skupiny Payten, která poskytuje komplexní platební řešení v mnoha zemích střední i jižní Evropy a Jižní Ameriky.

Stojíme na počátku významného období v historii naší společnosti SONET.

6. září 2019 jsme se stali součástí skupiny firem Payten, která poskytuje komplexní platební řešení pro finanční a nefinanční instituce s nejvyšší úrovní odbornosti a podpory.

SONET se tak začlenil do nadnárodní skupiny firem působící v mnoha zemích střední i jižní Evropy a Jižní Ameriky. Pro naši společnost to znamená výrazné rozšíření teritoria pro prodej svých řešení a produktů. Věříme, že tento krok taktéž přinese našim zákazníkům i partnerům obohacení našich služeb o atraktivní řešení od ostatních firem ze skupiny Payten.

www.payten.com

Piotr Jeleński, generální ředitel skupiny Payten, nás uvítal slovy: „Jsem velmi rád, že se SONET rozhodl připojit k Payten a posílí tak tým a platební operace v regionu střední a východní Evropy.“

Jan Pištělák, ředitel společnosti SONET, na to reagoval: „Bude nám potěšením růst se skupinou Payten a věříme, že i naše týmy významně přispějí k jeho úspěchu.“

Zpět na všechny články