Reference

Projekty a reference

Za dobu naší existence jsme se podíleli na několika desítkách úspěšných projektů.
Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejvýznamnějších.
Projekty stručně popisují dodané produkty a služby, které jsme pro konkrétního klienta realizovali.

Naši strategičtí obchodní partneři

Vybrané reference

ČESKO – SLOVENSKO – MAĎARSKO

RUMUNSKO – MAURICIUS

Navázali jsme úzké obchodní vztahy s významnými strategickými partnery, díky kterým jsme schopni poskytovat našim klientům prvotřídní služby.

Řekli o nás

Spokojenost klientů a přínos pro jejich byznys je pro nás na prvním místě. Za kvalitu našich služeb mluví především jejich pozitivní zkušenosti a recenze.

Harel Mallac Technologies has been in partnership with SONET for nearly 10 years now and collaborating closely for providing EFT PoS SW development and support for major bank and non-financial institution in Mauritius. This partnership has strengthened across the years through a high standard of service from our partner SONET and the professionalism inherent to SONET’s team. In our partnership with SONET, Harel Mallac Technologies has been able to deliver number of value added services on the EFT PoS terminal application in Mauritius – from Mobile Topup, Hire Purchase, Bill Payment and Dynamic Currency Conversion, to name a few. SONET, despite tight deadlines and project constraints imposed by our end customers, has always provided
a degree of flexibility that has facilitated, if not simplified, the delivery of our services. It is and remains a pleasure doing business with SONET.

Harel Mallac Technologies Ltd.

Se společností SONET spolupracujeme již řadu let na projektech platebních řešení pro čerpací stanice PHM. Jedná se zejména o integraci platebních terminálů pro pokladny čerpacích stanic a nově také o integraci outdoor platebních terminálů, kde využíváme terminálové aplikace společnosti SONET pro umožnění platby bankovními a fleet kartami na našich samoobslužných tankovacích automatech. Spolupráce se společností SONET je pro nás velice přínosná, oceňujeme osobní přístup, vstřícnost a operativní řešení aktuálních požadavků našich zákazníků. Díky teamu odborníků společnosti SONET jsme tak měli možnost realizovat řadu významných a úspěšných projektů.

Ivo Červený,
Account manager

UNICODE SYSTEMS s.r.o.

Se společností SONET spolupracujeme již déle jak 10 let, kdy tato spolupráce byla vždy postavena na vzájemné důvěře
a oboustranné spolupráci. Díky kreativitě pracovníků SONET se nám podařilo na český a slovenský trh přinést několik řešení, které byly realizovány jako první na světě
a staly se tak standardem jak pro jiné země, tak i pro naši konkurenci.

Ing. Milan Zelenka, jednatel
DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Ve spolupráci se společností SONET jsme schopni našim zákazníkům na čerpacích stanicích PHM a plnicích stanicích CNG nabídnout požadovaný rozsah platebních nástrojů pro úhradu zakoupeného paliva či zboží. Akceptory bankovních a fleetových karet od společnosti SONET využíváme jak na bezobslužných platebních terminálech UNICARD, tak i u pokladních systémů v kiosku. Na vzájemné spolupráci si ceníme přímé jednání, otevřenost a vysokou technickou úroveň jejich produktů, které plní požadavky a očekávání zákazníků. Rovněž je třeba zdůraznit vstřícnost společnosti SONET při řešení nadstandardních požadavků či nových vývojových úkolů a velmi dobrou práci servisního oddělení.

Ing. Pavel Libich,
obchodní ředitel

UNIDATAZ s.r.o.