Novinky

NOVÝ ZPŮSOB VYDÁVÁNÍ DAŇOVÝCH DOKLADŮ

1. duben 2019 • SONET představuje

Nová služba DOKLAD ONLINE umožní vašim zákazníkům, ať si váš daňový doklad vyhledají a vytisknou sami odkudkoliv online.

Také býváte zavaleni nevyužitými účtenkami a daňovými doklady? Ač jste velká společnost či malý podnikatel svými službami vytváříte stovky daňových dokladů, které ne každý potřebuje a ty skončí v koši. Ta práce, náklady na provoz a nepořádek. Je to nutné?? V elektronické době nikoliv.

Proto SONET přichází s novou službou DOKLAD ONLINE, která umožní vašim zákazníkům vyzvednutí daňového dokladu za váš produkt či službu přes webový portál.

A zda si doklad uloží do PC, vytisknou a nebo rovnou elektronicky odešlou na svoji účetní, už můžete nechat na nich. A vy získáte spokojeného zákazníka, ušetříte náklady na každodenní provoz i údržbu tiskáren a uděláte něco pro přírodu.

WEBOVÝ PORTÁL DOKLAD ONLINE

Služba je určena pro všechny provozovatelé bezobslužných platebních terminálů:

DOKLAD ONLINE jsme schopni napojit na systémy našich stávajících i nových partnerů. Tím zdokonalíme a zrychlíme odbavení na jejich systémech a to bez nutnosti tisku dokladu. V případě zájmu naše společnost nabízí kompletní integraci nové technologie přímo s dodavatelem stávajícího bezobslužného systému.

MÁM ZÁJEM

Umožněte vašim zákazníkům si váš daňový doklad vytisknout online.

Výborným příkladem integrace DOKLADU ONLINE do systémů našich zákazníků je služba PARKUJ RYCHLE.

PROČ VYUŽÍVAT DOKLAD ONLINE?

MÁM ZÁJEM

Zpět na všechny články