Novinky

Modernizace bezobslužných platebních terminálů

1. květen 2021 • SONET představuje

Nejlepší strategií rozvoje podnikání je přechod na moderní technologie. Jen pokud je váš obchod vybaven moderními zařízeními, může držet krok s rostoucími požadavky zákazníků, zvyšovat rychlost obsluhy, bezpečnost a přesnost zadávání plateb.

I my držíme krok s dobou a přinášíme našim zákazníkům i obchodním partnerům novou modernizovanou řadu bezkontaktních platebních terminálů od předního výrobce Ingenico. Řada Self Series nabízí přímý přístup k bezhotovostním platebním technologiím. Výběrem správného modelu zajistíte akceptaci kontaktních či bezkontaktních plateb. Terminály nové řady Self/2000, Self/4000 i Self/5000 jsou uživatelsky přívětivé a kompaktní. Terminály jsou určeny pro integraci do vnitřních i venkovních samoobslužných zařízeních.

Series Self terminals

Modely Self/4000 a Self/5000, typu „tři v jednom“, jsou schopny akceptovat všechny druhy plateb díky integrované bezkontaktní čtečce a hybridní čtečce karet pro kontaktní karty. PIN lze zadat přímo na obrazovce či pomocí mechanické klávesnice podle typu zařízení.

Inovativní řada platebních terminálů Self postupně nahradí stávající námi nabízený terminál Ingenico iUC180 (IP, GPRS) a doplní velkou sadu CAT (iUP250LE; iUR250; iUC150B). Novější platební terminály disponují menšími rozměry pro uchycení než současný HW, nicméně ke každému kusu bude dodávána redukce. Nové řešení podporuje současnou verzi ECR2 protokolu a je kompatibilní se všemi nabízenými službami naší společnosti SONET.

Pro více informací či poptávku nás kontaktujte na obchod@sonet.cz.

Zpět na všechny články