O nás

 

 

Jsme česká společnost se sídlem v Brně, působící na trhu již od roku 1991. Poskytujeme bankám, obchodníkům, poskytovatelům platebních služeb a dalším podnikatelským subjektům komplexní služby v oblasti platebních technologií.

Hlavní činností naší společnosti je vývoj softwaru pro platební terminály (POS). Díky neustále se zvyšujícím požadavkům ze strany našich zákazníků jsme vyvinuli univerzální software platformu, nezávislou na použitém typu hardwaru, umožňující rychle a flexibilně reagovat na Vaše požadavky. Kromě běžných platebních aplikací nabízíme také speciální aplikace, jako například službu propojení platebního terminálu s pokladním systémem, dobíjení kreditů mobilních telefonů, Dynamic Currency Conversion, Cash-Back, platbu šeků, aplikace pro platební kiosky a mnohé další.

Vyvinuli jsme také informační systém pro acquiring POSMan, manažerský informační systém POSMan Plus a monitorovací aplikaci hPOS pro platební terminály.

Součástí naší nabídky jsou platební terminály předních světových výrobců Verifone, Ingenico a Spire Payments, kteří vždy reflektují aktuální požadavky trhu, a proto Vám můžeme nabídnout efektivní platební nástroje pro každý druh Vašeho podnikání.

Klientské zázemí zajišťuje naše servisní infrastruktura. Ve všech zemích, ve kterých poskytujeme naše služby, máme vybudovanou vlastní síť servisní podpory – školený tým techniků s mnohaletými zkušenostmi v problematice platebních terminálů. Součástí servisu je odborné call centrum, které řeší problémy našich zákazníků neprodleně, flexibilně a v pohodlí pracoviště zákazníka.

Důležitá je pro nás vysoká odbornost a specializace, proto se pravidelně účastníme odborných školení, seminářů a konferencí, jako je například Cardforum, zaměřené na odvětví platebních karet a souvisejících oblastí, konferencí pořádaných Združením pre bankové karty na Slovensku a dalších. Přečíst si také můžete naše články v odborných publikacích a periodikách.


BROŽURA KE STAŽENÍ ZDE:

titulka 
 

Historie společnosti

28.1.1991

Vznik společnosti.

1995

Navázali jsme spolupráci s americkou společností Tandem Computers, tehdejší světovou špičkou v oblasti transakčních systémů, což nám poskytlo přístup k nejmodernějším technologiím, otevřelo cestu do světa velkých řešení a přivedlo k know-how, tolik chybějícímu na našem trhu. Tento krok označujeme za strategický milník v existenci naší společnosti, který ovlivnil náš vývoj i další směřování. Začali jsem spolupracovat s řadou světově významných společností (například ACI – autorizační systém Base24, MPCT – bankovní systém Atlas a další).

1997

Byli jsme vyhlášeni nejlepším VAR (value-added reseller) partnerem v Evropě. Zprostředkovali jsme historicky první instalaci non-stop systému TANDEM na Ukrajině.

1999

Firma ACI nás doporučila jako vhodného distributora pro americkou společnost Hypercom. V témže roce jsme byli jmenováni jeho oficiálním distributorem pro Českou republiku.

2000

Uzavřeli jsme smlouvu s Konsolidační bankou o řízení projektu implementace nového bankovního informačního systému. Během tříleté spolupráce jsme navrhli a implementovali některé nové moduly bankovního systému, čímž jsme si v této oblasti získali značnou reputaci.

2005

Díky spolupráci s společností Hypercom získáváme více než 20 % podíl na českém trhu. Orientace na jejich technologie je zároveň naší hlavní obchodní aktivitou.

2008

Stali jsme se Master distributorem společnosti Hypercom pro Český a Slovenský trh.

2009

Pokračujeme v upevnění vedoucí pozice na Slovenském trhu, kde jsme ztrojnásobili počet připojených terminálů v porovnání s předchozím rokem.

2010 

Budujeme nové obchodní zastoupení v Praze v business centru Gemini.

2011

Dochází k zásadní mezinárodní akvizici americké společnosti VeriFone, která kupuje našeho výhradního dodavatele terminálů, společnost Hypercom.

2011

Stali jsme se členem sdružení pro bankovní karty SBK. 

2012

Projevují se důsledky akvizice společností Hypercom a Verifone, která pro nás dopadla jednoznačně pozitivně – stáváme se Partnerem VeriFone a otevíráme cestu spolupráce s ostatními dodavateli zařízení. Svoji roli Master distributora zařízení Hypercom si však uchováváme.

2013

Otevřeli jsme novou pobočku v maďarské Budapešti. Stejně jako v České a Slovenské republice zde nabízíme kromě platebních terminálů i servisní podporu, helpdesk a komplexní komunikační infrastrukturu.